Rīgas satiksme: viss, kas jāzina, lai brauktu pa Rīgu

Ja esi Rīgas iedzīvotājs vai viesošanās pilsētā, Rīgas satiksme ir ideāla izvēle drošai un efektīvai pārvietošanās iespējai. Piedāvājot daudzveidīgu transports, lieliskus maršrutus un konkurētspējīgas biļešu cenas, Rīgas satiksme ir ērtākais risinājums, kas ietaupa laiku un naudu.

Rīgas satiksme nodrošina teicamu autobusu, trolejbusu un tramvaju transporta sistēmu, kura aizvedīs Tevi uz gandrīz visām Rīgas pilsētas vietām. Bez tam, uzņēmums piedāvā bezmales autobusus, kas darbojas pa pēdējiem rajoniem un ļauj Tev parvietoties pa Rīgas perifērijas rajoniem ātri un komfortabli.

Iegūsti piekļuvi Rīgas satiksmes plašajam maršrutu tīklam, kas ietver visu centra, kā arī ārējo rajonu maršrutus. Neatkarīgi no Tava galamērķa, Rīgas satiksme ir ideāls pārvietošanās līdzeklis, kas Tev palīdzēs efektīvi izvērst ikdienu vai baudīt Rīgas pasaules mēroga kultūras un atrakciju bagātību.

Nezaudē laiku un naudu, dod priekšroku Rīgas satiksmes transporta pakalpojumiem, kas ļauj Tev pārvietoties ar mazām izmaksām. Rezervē savu biļeti tūlīt un piedzīvo neaizmirstamas pārvietošanās iespējas Rīgas pilsētā!

Informācija par Rīgas satiksmes transportu

Uzzini maršrutus un biļešu cenas

Ja esi Rīgas iedzīvotājs vai apmeklētājs, un vēlies ceļot ar sabiedrisko transportu, tad Rīgas satiksme ir tev pieejama ik dienu 24 stundas. Mūsu transporta pakalpojumi ietver autobusu, trolejbusu, tramvaju un metro satiksmi.

Ja vēlies uzzināt vairāk par maršrutiem un biļešu cenu, vari apmeklēt mūsu mājaslapu, kur ir pieejama aktualizēta informācija par satiksmi un cenas. Turklāt, mēs piedāvājam iespēju iegādāties biļetes arī tiešsaistē.

Izmanto Rīgas satiksmi droši un ērti

Mēs pievēršam ļoti lielu uzmanību pasažieru drošībai un ērtībām. Mūsu transporta līdzekļi ir regulāri uzturēti un ievērojam stāvvietu un maršrutu grafikus. Turklāt, visi mūsu vadītāji ir profesionāli un pieredzējuši, tādējādi nodrošinot drošu un ātru braucienu Rīgas ielās.

 • Izmanto Rīgas satiksmi, lai ietaupītu laiku un naudu.
 • Uzzini visu vajadzīgo par maršrutiem un cenām mūsu mājaslapā.
 • Brauc droši un ērti ar mūsu transporta līdzekļiem.

Pievienojies Rīgas satiksmes pasažieru kopienu un iegūsti iespēju ceļot ar vienmēr uzticamu un kvalitatīvu transporta pakalpojumu!

Par uzņēmumu

Rīgas satiksme ir uzņēmums, kas nodrošina sabiedriskā transporta pakalpojumus Rīgā, lai cilvēkiem būtu vieglāk un ērtāk pārvietoties pa pilsētu. Uzņēmuma galvenais mērķis ir sniegt iedzīvotājiem un pilsētas viesiem augstas kvalitātes un drošu satiksmes pakalpojumu.

Mūsu satiksmes līdzekļi ir moderni un aprīkoti ar visām nepieciešamajām iekārtām, lai atvieglotu pasažieru braukšanu. Mēs turpinām attīstīties un uzlabot savu pakalpojumu, lai nodrošinātu visām cilvēku vajadzībām.

Uzņēmumā strādā kvalificēti un profesionāli darbinieki, kuri cenšas nodrošināt vislabāko servisu un risināt jebkādas problēmas, kas var rasties satiksmes laikā. Mēs strādājam, lai būtu uzņēmums, uz kuru var paļauties un kuru vēlās izmantot cilvēki.

 • Augstas kvalitātes sabiedriskais transports
 • Moderni satiksmes līdzekļi
 • Profesionāli darbinieki
 • Uzņēmums, uz kuru var paļauties

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, biļešu cenām un maršrutiem, apskatiet mūsu mājaslapu vai sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju mājaslapā.

Kā izmantot maršrutu karti

Ja esi iemācījies būt neatkarīgs no autotransporta un izvēlējies pārvietoties ar sabiedrisko transportu, tad ir svarīgi iepazīties ar Rīgas satiksmes maršrutu karti. Ar šo karti tu varēsi plānot savu ceļojumu pēc nepieciešamības un ietaupīt laiku, kas iet bojā, sekojot lēniem un neīstiem maršrutiem.

Pirms sāc izmantot maršrutu karti, tev jāizvēlas līdz kuram punktam tu vēlies nokļūt. Pēc tam jāmeklē un jāizvēlas maršruts, kas ved uz tālāko punktu. Var jau arī izmantot kādu no jau sagatavotajiem maršrutiem. Svarīgi atcerēties, ka maršrutu kartē ir atzīmēti ne tikai maršruti, bet arī pieturu nosaukumi. Tādējādi var pārliecināties, vai tu esi iekāpis pareizajā autobusā.

 • 1. Atrod savu sākuma punktu
 • 2. Uzved karti un izvēlies maršrutu
 • 3. Pārliecinies, ka esat iekāpis pareizajā autobusā
 • 4. Seko pieturu nosaukumiem
 • 5. Izkāpi pareizajā pieturā

Papildus var izmantot Rīgas satiksmes mobilās aplikācijas, tajā ir iekļautas visu sabiedrisko transporta maršrutu un pieturu saraksti, kas ļauj ērtāk plānot ceļojumu. Izvēloties četrās dažādās valodās – latviešu, krievu, angļu un vācu, aplikācijas lietotājs var viegli izlasīt pieturu nosaukumus un citu informāciju, kas ir nepieciešama ielāpijam.

Vietas nosaukums Cena
Abonements 7 dienām 15.00 EUR
Biļete uz vienu reizi 1.15 EUR
Mēneša biļete 50.00 EUR

Izvēloties maršrutu karti, sabiedriskais transports kļūst par brīvību un mobilitāti. Tādējādi ir iespēja izvairīties no satiksmes sastrēgumiem un patērēt mazāk laika uz ceļa. Izveido savu maršrutu un ceļo bez stresa un bēdu.

Kā iegādāties biļetes un ietaupīt?

Izvēlies sev piemērotu biļeti

Rīgas satiksme piedāvā dažādas biļetes, kas piemērotas gan ikdienas braukšanai, gan atsevišķiem pasākumiem. Vari iegādāties gan papīra biļeti, gan elektorniski, izmantojot mobilās aplikācijas vai vienkārši kartei piereģistrējoties internetā.

Izmanto atlaides

Rīgas satiksme piedāvā dažādas atlaides biļešu iegādei: gan mēneša biļetēm, gan atsevišķu braucienu biļetēm. Piemēram, ja esi students, vari iegādāties biļeti par samazinātu cenu, ja ievedi savu studenta apliecību.

Ietaupi ar biļešu abonementu

Iegādājoties biļešu abonementu, vari ietaupīt daudz laika un naudas. Piemēram, ja ikdienā brauc ar autobusu vai trolejbusu, izvēlies atbilstošu abonementu, kas piemērots Tavām vajadzībām.

Paziņojumi un jaunumi

Lai ietaupītu naudu biļešu iegādē, izmanto iespēju būt informētam par jaunumiem un aktuālajiem piedāvājumiem. Seko līdzi Rīgas satiksmes mājaslapai vai sociālajiem tīkliem, lai nejauc garām sev piemērotus pasākumus un akcijas.

 • Padoms: Ja vēlies ietaupīt naudu, izvēlies biļeti ar pēc iespējas ilgu derīguma termiņu, jo tā Tev nav jāuztraucas par to, ka biļete nesanāks izmantota.

Transporta kustības saraksti

Vai Jūs meklējat drošu un ērtu veidu, kā nokļūt no vienas Rīgas pilsētas vietas uz citu? Vēlētos uzzināt avotus, kur var atrast informāciju par visām Rīgas satiksmes maršrutu izmaiņām?

Mūsu Transporta kustības saraksti ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs! Šajā dienesta lapā Jūs varat atrast visu informāciju par Rīgas sabiedrisko transportu, sākot no maršrutiem un maršrutu grafikiem, līdz pat ceļojumu ilgumam un biļešu cenām.

Mūsu saraksti ir vienkārši un ērti lietojami, un sniedz iespēju precīzi plānot savu ceļojumu ar sabiedrisko transportu jebkurā Rīgas pilsētas vietā. Turklāt, mēs regulāri atjaunojam informāciju par maršrutu izmaiņām, lai mūsu lietotāji vienmēr būtu informēti par aktuālo satiksmes stāvokli Rīgā.

Apmeklējiet mūsu Transporta kustības sarakstu dienesta lapu, lai uzzinātu vairāk par piedāvātajām iespējām un atvieglotu savu ikdienas transportēšanu Rīgā!

Kā atstāt sūdzību vai uzdot jautājumu

Ja jums ir sūdzības vai jautājumi par mūsu pakalpojumiem, mēs jums piedāvājam vairākas iespējas, kā ar mums sazināties.

 • E-pasts: Lai uzdotu jautājumu, rakstiet uz e-pasta adresi info@rigassatiksme.lv. Ja vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, izmantojiet adresi sadsardze@rigassatiksme.lv.
 • Telefons: Zvaniet uz mūsu klientu atbalsta centra numuru 20361862, lai saņemtu atbildes uz jūsu jautājumiem vai paziņotu par sūdzībām.
 • Oficiālā mājaslapa: Atstājiet sūdzību vai uzdot jautājumu tieši mūsu oficiālajā mājaslapā. Lai to izdarītu,iet uz “Sākumlapa” sadaļu un tur izvēlieties “Kontakti”.

Atcerieties, ka, iesniedzot sūdzību, ir jāuzrāda precīzs laiks, datums un vieta, kurā notikusi incidenta, kā arī jāsniedz pēc iespējas vairāk detaļu, kas ļaus mums izprast problēmu pilnībā un strādāt pie tās atrisināšanas.

BUJ:

Kā pāriet uz bezkontakta biļetēm?

Lai pāriet uz bezkontakta biļetēm, jums ir jāiegādājas bezkontakta kartes lasītājs un jālieto to kopā ar piemērotu biļeti. Jūs varat iegādāties jauno kartes lasītāju jebkurā biļešu tirdzniecības vietā, un jums būs iespēja pārbaudīt tā darbību, izmantojot koku Rīgas satiksme biļešu apmaiņas un atgūšanas centrā.

Vai Rīgas satiksme nodrošina ikdienas autobusu un tramvaju maršruti Rīgas centrā?

Jā, Rīgas satiksme nodrošina ikdienas autobusu un tramvaju maršrutus Rīgas centrā un apkārtnē. Mēs strādājam visu diennakti, 365 dienas gadā, lai nodrošinātu plauktu satiksmi visā Rīgā.

Kas ir abonēšanas biļetes?

Abonēšanas biļetes ir biļetes, kas atbalsta ikdienas iknedēļas vai mēneša satiksmi un ir ideālas tiem, kuri izmanto Rīgas satiksme katru dienu. Abonēšanas biļetes ir pieejamas vairākos tālruņa piegādātājos un biļešu tirdzniecības vietās.

Kur var iegādāties biļetes Rīgas satiksme?

Biļetes Rīgas satiksme var iegādāties daudzos veidos. Jūs varat iegādāties biļeti tiešsaistē mūsu mājas lapā, kā arī biļetes ir pieejamas vairākās tirdzniecības vietās, piemēram, Narvesen un Circle K.

Kāds ir biļešu cenu režīms Rīgas satiksme?

Biļešu cenas Rīgas satiksmē atšķiras atkarībā no ceļojuma garuma, laika un pārvadātāja. Parasti mājas lapā var atrast biļešu cenrādi, kas piedāvā vairākas iespējas, kopā ar izmaksu un stundu informāciju.

Ir pieejamas diennakts biļetes?

Jā, diennakts biļetes ir pieejamas Rīgas satiksmes biļešu tirdzniecības vietās. To var iegādāties jebkurā laikā, un tie ir izdevīgi tiem, kuri plāno bieži izmantot autobusus, trolejbusus un tramvajus.

Ir pieejama pārnēsājama velosipēdu transportēšanas iespēja?

Jā, Rīgas satiksmē ir pieejama pārnēsājama velosipēdu transportēšanas iespēja. Tas ir pieejams tiem, kuri vēlas izmantot velosipēdu un tālāk pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Vairāk informācijas par cenu un citiem nosacījumiem var atrast Rīgas satiksmes mājas lapā.